Z maila: Kupa, czyli czym zajmują się w GoodOnePR

Co roku, gdy tylko śnieg zaczyna topnieć, a słońce jeszcze jest zbyt słabe by tchnąć życie w zmarznięte trawniki, dostaję mail, czasem wiele podobnych maili, na temat psich kup. Szalenie zajmujący temat. O niczym innym rano nie marzę jak zagłębić się w cudze refleksję na temat kupy. Oto jeden taki z dzisiejszego poranka:

 

Witam serdecznie

Zima powoli ustępuje, a wraz ze zniknięciem śniegu naszym oczom ukazuje się niezbyt zachęcający krajobraz trawników oraz chodników. Problem ten powtarza się co roku, mimo organizowania kampanii edukacyjnych o niemałym rozmachu. Wzrost poczucia odpowiedzialności za środowisko wśród właścicieli piesków oraz chaotycznie dokarmiających ptaki wymaga podejmowania tego tematu możliwie najszerzej. Na szczęście, jest wiele osób zdeterminowanych by dawać dobry przykład pozostałym. Zachęcam do przeczytania załączonego artykułu oraz wykorzystania go.

Z pierwszymi przebłyskami słońca, coraz częściej myślimy o wiośnie. Czekamy na cieplejsze dni, podczas gdy śnieg powoli ustępuje… Odsłaniając mało przyjemny widok po psich spacerach oraz miejscach nieroztropnego dokarmiania ptaków. Tymczasem, aby uczynić nasze otoczenie czystym i miłym dla oka potrzeba naprawdę niewiele.

W razie pytań, jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam

Korneliusz Smolik

 

Oszczędzę Wam, drodzy, artykułu o psich kupach by uczynić nasze otoczenie czystym i miłym dla oka 🙂 Chyba, że ktoś sobie życzy, wówczas proszę o sygnał. Pytania do pana Korneliusza proszę zamieszczać w komentarzach, wszystkie skrupulatnie prześlę na jego adres.

PS

Zdjęcie przysłał pan Korneliusz. Przedstawia gołębie w Białymstoku

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s