POMÓŻCIE NAM KRZYCZEĆ!


 


Odpisałam mu, że Sąd Najwyższy uznał działania PKW za niekonstytucyjne i poprosiłam o komentarz. Nie skomentował, choć zdążył dorzucić jeszcze kilka wpisów, m.in. na temat losowania w PKW. Co tam taki bełkot sądu dla Grasia znaczy… Jest teraz zajęty przypominaniem sobie kto miał jedynkę w poprzednich wyborach.

 

Czy mainstreamowe media dostały zakaz wspominania o niekonstytucyjnej działalności PKW? Od kogo? Nie miejcie złudzeń, na ten temat nałożone jest EMBARGO!

 

Żadna stacja telewizyjna (choć na konferencji Nowego Ekranu były wszystkie) nie wspomina o zagrożonych (moim zdaniem już dziś nieważnych) wyborach parlamentarnych. Żadne radio, prasa codzienna.

Podobnie zachowywały się media w PRL. Gdy strajki rozlewały się po kraju, w Dzienniku Telewizyjnym nie wspominano o nich ani słowem. Bo tak chciała władza. Nie widzicie analogii?

 

Pomóżcie nam krzyczeć!

 

Napiszcie do swoich znajomych z Naszej Klasy, Facebooka, z GoldenLine i każdego innego portalu społecznościowego gdzie macie profil, że media bojkotuje tak ważne informacje, że was oszukują. Napiszcie o postanowieniu Sądu Najwyższego. O tym, że PKW działa niezgodnie z konstytucją, że wybory już są skażone nieważnością, że nie ma w Polsce równości obywateli, o której mówi konstytucja. Napiszcie do znajomych, że wykazaliśmy jak można manipulować wyborami, że nie ma w POlsce demokracji.

 

Powiadomcie media lokalne. Dzienniki, tygodniki, radio, TV. Zawiadomcie redaktorów portali internetowych dla lokalnych społeczności. Wieszajcie kartki na płotach, przystankach, wszędzie.

 

Napiszcie do ignorującego zamach na demokrację i tym samym biorącego udział w przestępczym działaniu rządu i PKWprezydenta Bronisława Komorowskiego. Niech wie, że brak reakcji na tak ważne wydarzenia jest dowodem na jego nieudolność, strach przed odpowiedzialnością, jest dowodem na pozorowaną prezydenturę listy@prezydent.pl, Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa,http://www.prezydent.pl/kontakt/

 

Napiszcie dopremiera Donalda Tuska, który udaje, że nie ma problemu. Napiszcie do Tuska, by wiedział, że nie uda mu się wyciszyć tematu, że wszystkich mediów nie zastraszy, że nie zatka nam usthttps://www.premier.gov.pl/premier/napisz_do_premiera/

 

Napiszcie doPawła Grasia, rzecznika rządu, niech się dowie czy dzieje się coś godnego uwagi pawel.gras@sejm.pl

 

Napiszcie do jego biura poselskiego, do Sejmu, może nawet zadzwońcie ul. Jana III Sobieskiego 16 32-650 Kęty, http://www.pawelgras.pl/pl/foto-i-blog/

 

Powiadomcie znajomych za granicą, że w Polsce łamana jest konstytucja, że demokracja umarła 10 kwietnia 2010 roku. Napiszcie, że Donald Tusk chce, żebyśmy 9 października, w nielegalnych wyborach dali mu prawo trzymania nas za mordę przez następne lata.

 

Powiadomcie każdego kogo spotkacie, że żyjemy w matrixie.

 

Obudźcie się! Krzyczcie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s