Jutro pikieta Pokrzywdzonych przez ZUS


 

W Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbywają się Europejskie Dni Rozwoju, których hasłem przewodnim jest: Rozwój i Demokracja. Tam właśnie, przed głównym wejściem do Centrum zbiorą się jutro, tj. 16 grudnia o godz. 11.00 poszkodowani przedsiębiorcy

 

Po Europejskim Kongresie MŚP w Katowicach, premier Donald Tusk spotkał się z Przedsiębiorcami w dniu 11.10.2011r.w KPRM i obiecał rozwiązać problem na drodze legislacyjnej, do końca tego roku. Bez podania przyczyn rozmowy zostały zawieszone, co bardzo niepokoi przedsiębiorców.

– Po raz kolejny lekceważy się najbardziej zapracowaną, drobną przedsiębiorczość wykorzystując jej słabą strukturę społeczną, pozbawioną ochrony prawnej – mówi Anna Ziętal ze Stowarzyszenia poszkodowanych Przedsiębiorców RP. – Jest wysoce nieetyczne dyskutowanie na temat wykluczonych na forum międzynarodowym, nie rozwiązując problemów we własnym kraju – dodają.

 

Przedsiębiorcy proszą o wsparcie w nierównej walce z urzędami administracji państwowej niszczącej rodzimą przedsiębiorczość.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s