Dziś o 12.00 manifestacja przedsiębiorców przed Kancelarią Premiera– Będziemy domagać się udziału naszych przedstawicieli – poszkodowanych przedsiębiorców – w pracach nad ostatecznym kształtem złożonego do laskim marszałkowskiej w dniu 02 marca poselskiego projektu Ustawy Umorzeniowej – mówią przedsiębiorcy skrzywdzeni bezprawnym żądaniem nienależnych składek przez ZUS.

 

Projekt ustawy "o umorzeniu należności powstałych z tytułu niezapłaconych składek na ubezpieczenia społeczne osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą" nie spełnia oczekiwań poszkodowanych przedsiębiorców w zakresie umorzenia pseudo – zaległości wobec ZUS. Został przygotowany bez konsultacji ze stroną najbardziej nim zainteresowaną czyli poszkodowanymi przedsiębiorcami. Zawiera zbyt dużo niejasności i ograniczeń, co budzi niepokój przedsiębiorców i ich zdaniem, nie daje gwarancji kompleksowego rozwiązania problemu.

 

– Zwracamy się z prośbą o poparcie naszych starań w definitywnym, pozytywnym zakończeniu problemu przedsiębiorcy vs. ZUS. – apelują poszkodowani przedsiębiorcy ze Stowarzyszenia i zapraszają do udziału w manifestacji.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s