Zamknięcie prywatyzacji Krajowej Spółki Cukrowej


 

Decyzja została podjęta na podstawie analizy ryzyk związanych z realizacją transakcji, z uwzględnieniem aktualnej sytuacji ekonomiczno-finansowej Spółki i interesu Skarbu Państwa – mówi Tomasz Lenkiewicz, podsekretarz stanu w MSP – Jak najszybciej przygotujemy aktualizację wyceny i jeszcze w tym roku wrócimy na ścieżkę prywatyzacyjną.

 

Aneks do prospektu emisyjnego sporządzonego w związku z ofertą publiczną należących do Skarbu Państwa akcji spółki, zawierający informację o powyższej decyzji, został zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego i opublikowany dzisiaj, tj. 2 kwietnia br.

 

Zgodnie z zapisami prospektu, w związku z decyzją o odstąpieniu od oferty, zapisy złożone na akcje Krajowej Spółki Cukrowej S.A. zostaną uznane za nieważne, dokonane płatności zostaną zwrócone bez jakichkolwiek odsetek i odszkodowań, a ustanowione zabezpieczenia zostaną uchylone, nie później niż 14 dni po dacie ogłoszenia o odstąpieniu od przeprowadzenia oferty. Zwrot środków nastąpi w sposób zadeklarowany przez osobę uprawnioną w momencie składania zapisu.

 

Źródło: Ministerstwo Skarbu Państwa

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s