Nigel Farage: Barroso to kompletny idiota

 
 
 
"Ten gość to idiota" – mówił Farage dla telewizji Fox o Jose Manuel Barroso. Dodał również: " On jest także komunistą, bo kiedy był studentem był zwolennikiem przewodniczącego Mao, co jest niemalże najbardziej ekstremalną formą komunizmu jaka istnieje".
 
Rozmowa dotyczyła kryzysu w strefie euro i odnosiła się do słów Barrosy, który powiedział, że "ten kryzys powstał w Ameryce Północnej i wiele naszych(europejskich – przyp. red.) sektorów finansowych zostało skażonych przez nieortodoksyjne praktyki spośród niektórych sektorów rynku finansowego". 
 
Nigel Farage, szef angielskiej Partii Niepodległości, w rozmowie z prowadzącym mówił również, że "powodem, dla którego euro jest w takim stanie, w jakim jest, jest to, że stworzyli zupełnie sztuczną walutę, z krajami, które nigdy do siebie nie pasowały". Nazwał również strefę euro gigantyczną piramidą finansową: "to są te same pieniądze, które w kółko krążą i krążą, a w ostatecznym rozrachunku to wszystko i tak poniesie klapę". 
 
Farage, znany z bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi, wieszczy wielką rewolucję europejską. Trudno jednak całkowicie odrzucić jego argumentację. Coraz więcej eurodeputowanych w kuluarowych rozmowach zgadza się z jego poglądami, choć wciąż nie chcą tego oficjalnie przyznać.
 
Czy Farage doprowadzi w końcu do przełomu i zdoła obnażyć zakłamanie europejskiego systemu finansowego? Czy, a właściie kiedy, Unia Europejska rozleci się w drobny mak?
 
 
Nigel Farage dla telewizji FOX: Barroso to kompletny idiota
 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s