Akcja Windykacja wciąż trwa!

 

 

Osoby, które w wyniku niezgodnych z prawem działań windykacyjnych prowadzonych przez banki i firmy windykacyjne jak również komorników sądowych i skarbowych zostały narażone na straty finansowe, szykany, nękanie, doznały uszczerbku na zdrowiu lub w wyniku tych działań straciły bliskich, pracę, dobre imię lub w jakikolwiek sposób czują się pokrzywdzone, proszone są o kontakt z redakcją Nowego Ekranu: malgorzata.pietkun@nowyekran.pl lub vabanque@nowyekran.pl z tematem „Akcja Windykacja”.

Zgromadzone materiały służą analizie problemu, sporządzeniu raportu, przygotowaniu zawiadomień o popełnieniu przestępstwa przez przedstawicieli firm windykacyjnych i komorników oraz opracowaniu propozycji rozwiązań prawnych mających na celu zapobieganie nadużyciom i przestępstwom w procesach windykacyjnych i egzekucyjnych.

Osoby kierujące do redakcji zgłoszenia prosimy o podawanie swoich danych (pozostaną do wyłącznej wiadomości koordynatorów Akcji Windykacja) oraz kopii dokumentacji windykacyjnej i/lub egzekucyjnej. 

Proszę o udostępnienie informacji o Akcji Windykacja rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Nie bądźcie głusi na wykluczenie finansowe i społeczne swoich sąsiadów, znajomych i krewnych. Oni nie mogą liczyć na żadną pomoc ze strony wymiaru sprawiedliwości.

Redakcja nie świadczy usług doradztwa prawnego. Zgłoszenia wymagające takich usług będą w niedalekiej przyszłości przekazywane – za zgodą zgłaszającego – do specjalnie w tym celu powołanej organizacji (szczegóły wkrótce).

 

 

 

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Akcja Windykacja wciąż trwa!

  1. jestem osoba ktora ze wzgledu na komornika musiala zrezygnowac z pracy,gdyz sciagal wiekrzosc mojego wynagrodzenia,jak rownierz nekany przez jednego z komornikow jak i telefonicznie tak i pisemnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s