Sąd nad sędziami – 5 września, Sąd Okręgowy w Katowicach

Zaproszenie – 5 września 2012r. o godzinie 10:30 w Sądzie Okręgowym w Katowicach, w sali 126, przy ul. Andrzeja 18 odbędzie się rozpoznanie skargi Jana Jączka.

W Sądzie Okręgowym w Katowicach rozpoznawana będzie „Skarga pokrzywdzonego na przewlekłość postępowania sądowego pozorowanego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach przeciwko sędziom Sądu Okręgowego w Katowicach w sprawie o sygn. akt IV Kp 143/11, prowadzonego w sposób rażąco sprzeczny z przepisami prawa przez sędziego SR Marcina Szymczaka, który seryjnie popełnia przestępstwa  z art. 231 §1 KK i z art. 286 §1 KK w związku z art. 294 KK oraz art. 258 §1 KK i inne,  na szkodę pokrzywdzonego Jana Jączka”, z dnia 9 maja 2012 r., zaadresowanej do Sądu Najwyższego w Warszawie, Wydział VI Karny.

– Niniejsza sprawa jest oznaczona sygnaturą akt VI S 19/12, a dotyczy afery finansowej wywołanej przez oszustów z Getin Banku SA, w wyniku której były agent Służby Bezpieczeństwa PRL-u, a obecnie właściciel Getin Banku SA Leszek Czarnecki bezprawnie przejął środki pieniężne wielkiej wartości od swoich klientów w kwocie 689 milionów PLN, co szczegółowo jest opisane na aferyprawa.eu i nowyekran.pl – mówi Jan Jączek. – Tymczasem od kilku lat władze prokuratorskie i władze sądownicze mataczą i wspierają działania przestępcze aferzystów z tego banku, uniemożliwiając mi i innym oszukanym odzyskanie majątku znacznej wartości.

Jan Jączek potrzebuje wsparcia, zwłaszcza na sali sądowej, ponieważ – jak pokazuje zarejestrowana rozprawa z sierpnia tego roku – katowickie sądy i prokuratura są głuche na argumenty.

 

– Proszę uprzejmie wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie mnie w walce w słusznej sprawie, ponieważ dziś ja, a jutro Wy, możecie być ograbieni z całego dorobku życia przez mafię esbecko-prkuratorsko-sądową – mówi Jan Jączek.

Ciekawe linki:

http://magielfinansowy.nowyekran.pl/post/60960,polskie-swiete-krowy

http://magielfinansowy.nowyekran.pl/post/72552,majordomus-do-zwolnienia

http://aferyprawa.eu/Interwencje/LISTY

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s