Pomoc: sekty, molestowanie dzieci i inne

 

 

List jest zdawkowy, krótki, ale bardzo dramatyczny. Autorka tego listu nie wie gdzie szukać pomocy dla dziecka, które być może jest na celowniku sekty, a być może także molestowane.

 

Dwukrotnie pisałam do pani Kingi na podany adres email, ale dostaje jedynie komunikat, że serwer odrzuca wiadomość, nie można jej dostarczyć. Nie sądzę by w tak ważnym i trudnym temacie ktoś chciał sobie stroić żarty, dlatego postanowiłam poprosić o pomoc blogerów biegłych w tematach związanych z sektami. Jak pomagać, kto pomaga itd.?

 

Wielokrotnie Wasza wiedza, drodzy blogerzy, pomogła wielu ludziom wyjść z opresji, przezwyciężyć trudności, odnaleźć właściwą drogę. Być może i tym razem, publikacja kilku artykułów – nawet poradnikowych – na temat sekt i sposobach walki z nimi, pomoże niejednej rodzinie, nie jednemu człowiekowi.

 

Tematem postaram się zająć jak najszybciej, ale moja wiedza w tym temacie nie jest imponująca.

 

Proszę również panią Kingę, by – jeśli przeczyta tę notkę – napisała dom mnie na adres malgorzata.pietkun@nowyekran.pl. Porozmawiamy, ustalimy w jaki sposób pani pomóc i z całą pewnością nie zostawimy pani samej z tym problemem.

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s