Minister zdrowia lubi ciężką pracę i… wibratory

Już pachnie wyborami. Arłukowicz w końcu bierze się za służbę zdrowia, będzie likwidował kolejki i nie chce się zgodzić na dyskryminowanie pacjentów, których nie stać na dodatkowe ubezpieczenie. Wzruszające.

Arłukowicz– Czuję się odpowiedzialny za pacjentów i będę z pełną determinacja ścigał każdą patologię i mówił o niej głośno po to, żeby fałszywe rozumienie solidarności środowiskowej nie rzucało cienia na cale dziesiątki tysięcy lekarzy uczciwie pracujących – powiedział wczoraj w Faktach po Faktach na TVN24.

Przepraszam, ale to już jest gówno w błyszczącym papierku biorąc pod uwagę fakt, że w ubiegłym tygodniu sejm głosował wniosek o wotum nieufności dla szefa resortu zdrowia.

I tu pierwszy dysonans poznawczy, czyli wypowiedź, z której wynika, że odpowiedzialności za pacjentów z pewnością Arłukowicz (choć lekarz) nie ponosi. Wypowiedź pochodzi sprzed 2 lat.

We wczorajszych Faktach po Faktach, szef resortu zdrowia powiedział także, że lubi ciężką pracę.

– Lubię ciężką pracę. Doskonale znam tę pracę, doskonale znam system i jego słabości. I doskonale wiem, jak bardzo wiele potrzeba z mojej strony determinacji, żeby te wszystkie patologie wyjaśnić.

Czas na dysonans poznawczy numer dwa, czyli co lubi minister Arłukowicz i a co lubi poseł Arłukowicz:

– Ja bardzo lubię wibratory i nawet ich używam. Różnica między mną a Palikotem polega na tym, że ja używam wibratorów w łóżku, a Palikot w TVN-ie – to wypowiedź posła Bartosza Arłukowicza, zarejestrowana przez portal istotneinformacje.pl, podczas spotkania z działaczami Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Unii Pracy w Bolesławcu, jeśli nie pamięć nie myli 4 lata temu.

Wrażliwość posłów i innych ministrów rośnie wprost proporcjonalnie do zbliżającej się daty wyborów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s